Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Events

Divize events se specializuje na organizaci a plánování firemních akcí, konferencí a večírků a jiných akcí, které posilují vztahy a prostřednictvím skvělých zážitků budují jejich silné základy.

Naši spokojení klienti

Zrealizovali jsme významné projekty orientačního značení, dodali stovky digitálních kiosků a wayfinderů. Důvěřují nám silné značky, ale i malí podnikatelé či města.
#events #produkcia

Phoenix Investor

Pro 350 klientů Pheonix Investor jsme uspořádali večírek v Double Tree by Hilton. V naší režii byla výzdoba, produkce, program a technické zabezpečení. Účinkujícími byli Dara Rolins, The Pastels, Replay Band a Ladylicious.

#enets #konferencia

FINPORTAL

Pro klienta Finportal jsme pořádali výroční konferenci, která se letos konala v Kursalonu Trenčiance Teplice. V naší režii byl kreativní návrh, produkce, program, výzdoba, technické zabezpečení a grafické zpracování.

#event #party

GPV

Pro zaměstnance společnosti GPV jsme připravili novoroční večírek. Postarali jsme se o kompletní organizaci eventu od plánování až po samotnou realizaci. Nesměla chybět exotická výzdoba ani technická podpora. Slavnostní večer otevřely brazilské tance a hlavním programem byl Samo Tomeček.

#events #lyžovačka

IKEA

Pro zaměstnance IKEA jsme připravili tematickou Harry Potter lyžování na Donovalech. Kompletní produkce spolu s programem i provedením grafických a tiskových materiálů byla v naší režii.

Zvučná jména, která nám důvěřují

Ing. Anna Hortová

Ředitelka divize Events
Anna se věnuje všem aktivitám, které jsou potřebné k zorganizování jakéhokoli druhu eventu. Pravidelně pořádá eventy pro Ikea, Finportal či Mercedes Trenčín.

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more