Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Spolehlivý partner. Zkušený tým odborníků

Jsme hrdí na náš zkušený tým odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v odvětví. Jejich odborné znalosti nám umožňují nabízet vám profesionální služby.

30+ let zkušeností

CZ&SK trh

Světoví partneři

QEX CZ, a.s. je etablovaným subjektem na slovenském trhu s více než 30 letou tradicí a širokou škálou referencí v korporátním i veřejném segmentu. Nabízíme inovativní služby v oblasti marketingové komunikace, reklamy firemních zákazníků a propagace jejich produktů. Orientujeme se na výrobu reklamních prvků na míru i digitálních nosičů reklamy jako jsou kiosky nebo digitální stěny. Jsme lídrem na trhu v oblasti řešení automatizace zpracování hotovosti, vyvolávacích systémů (Customer Jorney Management) a řešení správy digitálního obsahu (Digital Signage). Spravujeme více než 15 000 zařízení i desítky komplexních systémů v rámci in-house technického oddělení. Poskytujeme nadstandardní servisní služby pro celé území ČR.

Jsme etablovaným partnerem více než 30 let

QEX od samého začátku sdílí stejné hodnoty. Jsme přáteli, ne zaměstnanci. Jsme partnery, ne dodavateli. Budujeme partnerské vztahy se světovými lídry. Dodáváme nejkomplexnější projekty na trhu.

Celý příběh naší společnosti

Příběh společnosti QEX se začal psát již v 90. letech minulého století. Tehdejší společnost Q-EX Trading, a.s. založil Bohumil Hanzel. Následující dekády se měnilo vedení společnosti i portfolio, avšak hodnoty zůstaly nezměněny.

1990

Vznikla společnost Q-EX Trading, a.s. se sídlem v Trenčíně, a to jako osmá akciová společnost v České republice. Od počátku se věnovala výrobě reklamních předmětů, službám v oblasti reklamy a dodávkám bankovní techniky.

1993 - 1994

V důsledku rozšiřování portfolia služeb vznikla další dceřiná společnost, EUROPEUM, a.s. Nová Dubnice. Zaměřuje se zejména na dodávku staveb a interiérů na klíč. Pro přiblížení se klientům byly založeny obchodní kanceláře v Bratislavě a Košicích. V zahraničí byly založeny dceřiné akciové společnosti: EUROPEUM Moskva, EUROPEUM Kyjev, EUROPEUM Sofia. Po stabilizování se na trhu s bankovní technikou a reklamní vedení společnosti odstoupilo od těžko řiditelných a kontrolovatelných zahraničních společností a soustředilo se na podnikání se sídlem na Slovensku a v Čechách.

1999

1999

Společnost se přestěhovala do nynějšího sídla společnosti vzhledem k potřebě větších prostor, parkování a výhodnější polohy u dálničního naváděče.

2008

Letos byl nejúspěšnějším rokem v historii společnosti, kdy Q-EX dosáhl více než 330 milionů. SKK obratu. Celá skupina dosáhla obratu cca 750 milionů. SKK.

Máj 2011

Vyčlenění exportních aktivit z portfolia divize Systémy a vytvoření nové divize Export zaměřené výhradně na vývoz trezorů. Reorganizace týmu divize Systémy za účelem jeho zdynamizování a posílení obchodního potenciálu. Vytvoření největší sítě digitálních citylightů na Slovensku umístěných v nejnavštěvovanějších nákupních centrech.
2015 – 2016

2015 – 2016

Posilování spolupráce se silnými zahraničními partnery: SCANCOIN, QMATIC, CALE, ARCA, MOOD, PROLITEC a zkvalitňování produktového portfolia téměř ve všech oblastech podnikání. Výsledkem těchto aktivit byla úspěšná produktová výstava pro klienty, které se zúčastnilo více než 60 významných obchodních partnerů z oblastí financí, retailu, health care i veřejné správy. Manažerské změny na jejichž konci došlo k vytvoření partnerské společnosti QEXport s.r.o, jejíž podnikání se zaměřuje na výrobu a prodej časových pokladen, stejně tak i vývoj trezorové techniky pro spol.SCANCOIN.
2017

2017

Do vedení společnosti nastupuje nový generální ředitel - Ondrej Hort.

2018

Za účelem rozšiřování portfolia služeb se společnost rozhodla založit novou divizi Events a dceřinou společnost QEX Digital, která mají stávajícím i novým zákazníkům nabídnout návrh a realizaci digitálních a event projektů.
2019

2019

Rozšiřování a obměna sítě digitálních citylightů na více než 140 ploch v nákupních centrech. Neustálý tlak na inovace a přidanou hodnotu řešení pro naše klienty.

2020

2020

QEX slaví 30 let od vzniku společnosti koupí a stěhováním do nových prostor.
2022

2022

Akvizice bývalé dceřiné společnosti Europeum Praha.

2023

2023

Přejmenování dceřiné společnosti Europeum na QEX CZ, a.s. a změna jejího sídla.

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more