Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Parking

Divize Parking se stará o správu a údržbu parkovacích politik ve městech ale i na skromných parkovištích. Neustále monitoruje využívání parkovacích míst a vyvíjí opatření ke zlepšení dostupnosti a optimalizaci využití kapacity parkovišť.

Naši spokojení klienti

Zrealizovali jsme významné projekty orientačního značení, dodali stovky digitálních kiosků a wayfinderů. Důvěřují nám silné značky, ale i malí podnikatelé či města.

#obchodnicentrum #parking

OC Južanka

U obchodního centra Južanka jsme pomohli návštěvníkům zvýšit komfort při nakupování díky vybudování parkovacího systému. Parkování u Jižance bylo dlouhodobým problémem, který je však dnes již minulostí díky řešení od nás!

#automat #parking

Město Topoľčany

Pro město Topoľčany jsme zabezpečili komplexní výměnu starých dosluhujících parkovacích automatů za ty nejmodernější na trhu.

#health #parking

Fakultní nemocnica Trenčín

Ve Fakultní nemocnici Trenčín jsme pomohli při budování nového vjezdu pomocí parkovacího systému od nás.

Zvučná jména, která nám důvěřují

Ing. Roman Tylka

Obchodní manažer pro divizi Parking
Roman pomáhá městům a institucím řešit neustále aktuální téma parkovací politiky prostřednictvím parkovacích systémů či automatů.

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more