Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vůně pro pobočky

Přeneste si vůni světa do interiéru. Vůně vytvoří pozitivní emoční atmosféru ve vazbě na značku či produkt, zesílí vjemové spojení se značkou a vytvoří pozitivní „welcome“ efekt.

75 %

emocí je generováno vůněmi

40 %

zlepšení nálady klienta

100 %

zapamatování zážitku díky vůni

Posuňte zákaznickou zkušenost na vyšší level

Máme více než 25 leté zkušenosti na trhu spolu s licencovanou technologií a mezinárodními bezpečnostními certifikáty. Vytvořte prostředí pro osobnější atmosféru při jednání s klientem.

Nabízíme vám řešení na míru

Navrhneme řešení, které vystihuje podstatu vaší značky.

Nainstalujeme různé typy vůní ve vámi vybraných pilotních provozech.

Vybrané řešení nainstalujeme na všechny pobočky.

Odprezentujeme vám a zkonzultujeme nejvhodnější možnosti.

Spolu s vámi provedeme hodnocení.

Podle přesného rozměru provozu nastavíme jednotlivé intenzity vůní a v případě potřeby změníme vůni.

Radoslav Gunár

Obchodní manažer pro hudbu a vůni
Radoslav je v neustálém kontaktu se svými klienty, aby zajistil bezvadný chod hudby či vůně na provozech. Dokáže vytvořit příjemné prostředí na každém setkání.

SSE

Klientská centra Středoslovenské energetiky dostala nový digitální nádech. Celý projekt zahrnoval rollout deseti poboček, kde jsme dodali a nainstalovali kromě samotného vyvolávacího systému i obrazovky a námi vyvinuté pracovištní displeje. Díky této inovací se zvýší komfort čekání zákazníků, jejichž požadavky budou moci zaměstnanci vybavit rychleji a efektivněji.

Read more

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more