Systémy

Divize systémů odpovídá za vývoj a implementaci IT infrastruktury, která podporuje efektivní fungování společností, jejich zaměstnanců ale i zákazníků či klientů. Také se zajišťuje techniku pro zpracování hotovosti do provozů, které s ní pracují.

Naši spokojení klienti

Zrealizovali jsme významné projekty orientačního značení, dodali stovky digitálních kiosků a wayfinderů. Důvěřují nám silné značky, ale i malí podnikatelé či města.

#digitalsignage #vyvolavacisystem

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

#digitalsignage #reklama

AirBank

Klientovi AirBank dlouhodobě dodáváme na jejich pobočkovou síť Digital Signage, čímž dotváříme modernější vzhled poboček.

#digitalsignage #divadlo

Švandovo divadlo

Ve spolupráci se Švandovo divadlem jsme měli možnost realizace velmi zajímavého projektu – 9 venkovních obrazovek na fasádě divadla, na kterých se divadlo prezentuje svým programem a aktuálním prodejem lístků. Jedná se o největší Digital Signage projekt v divadle v Čechách.

#digitalsignage #led

Nivy

Na autobusové nádraží Nivy jsme dodali obrazovky v kapotáži na míru zobrazující odjezdy autobusů. Také jsme dodali LED stěnu a videostěnu s příchody a odjezdy autobusů ve vestibulu stanice.

#disitalsignage #vyvolavacisystem

ČSOB

V ČSOB bance se staráme o vyvolávací systém, ale také o Digital Signage a ozvučení poboček.

#vyvolavacisystem #zakaznickecentrum

IKEA

V rámci renovace IKEA zákaznického centra jsme dodali klientovi novou verzi vyvolávacího systému spolu se dvěma 55" monitory.

#digitalsignage #obrazovky

Fortuna

Pobočkám sázkové kanceláře Fortuna jsme prostřednictvím přidání digitálních nosičů reklamy pomohli zlepšit řízení reklamních kampaní.

#disitalsignage #zdravie

BENU

Pro síť poboček Benu lékárny jsme modernizovali prodejny přidáním videostěn, obrazovek či lankových řešení.

#mesto #vyvolavacisystem

Město Dunajská Streda

Městský úřad v Dunajské Stredě se takto odhodlal zkvalitnit služby pro občany, kteří si na úřadu potřebují něco vybavit. Starý vyvolávací systém jsme upgradovali na nejvyšší verzi, původní kiosek jsme vyměnili za moderní QTotem a přibyl také zcela nový LCD hlavní displej.

#operator #vyvolavacisystem

TELEKOM

Telekom se neustále snaží zkvalitňovat služby zákazníkům. Rozhodl se zlepšit zákaznickou zkušenost s čekáním na pobočce a zvolil vyvolávací systém od nás.

Zvučná jména, která nám důvěřují

Spojme se

Vyberte si prosím s čím vám můžeme pomoci

Zde můžete nahrát soubory, které potřebujete

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more