Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Digital Signage

Díky Digital Signage řešení můžete efektivně prezentovat svůj reklamní, edukační a informativní obsah kdekoli, kdykoli a na libovolném počtu LCD monitorů, LED panelů, videostěn či tabletů.

50+

zemí světa

2 000+

klientů

500 000+

používaných licencí

Výhody digital signage

Ušetřete a buďte ekologičtí

Nebaví vás pořád vytvářet novou grafiku, tisknout a lepit plakáty na vašich pobočkách? Změňte to jednoduchým řešením digital signage. Můžete si tak měnit váš obsah každý den a zároveň budete i ekologičtí k naší planetě.

Jednoduché řešení

Rosteme spolu s vašimi požadavky. Nabízíme řešení SoC díky Android monitorům, ale rovněž přehrávání pomocí externích přehrávačů. S naším řešením dostanete v jednom balíčku širokou škálu funkcionalit, zobrazovaných formátů i vzdálenou správu hardwaru.

Flexibilita systému

Možnost instalace softwaru ve vlastní infrastruktuře nebo na straně dodavatele. Financování je možné formou odkoupení řešení nebo pronájmem na bázi měsíčního poplatku.

Osobní přístup

Každý projekt je jedinečný. Řešení vytváříme každému klientovi přesně, na míru, dle jeho potřeb a požadavků. Ozvěte se nám a připravíme pro vás dokonalý koncept.

Jedinečnost Digital Signage od QEX

User friendly administrace a neomezená funkcionalita.

Nejefektivnější způsob oslovení široké veřejnosti.

Zprávu a řízení obsahu provedete přímo ve svém počítači.

Úprava obsahu v jakýkoli moment.

Rozsah zobrazovacích panelů je neomezený.

Široká škála referencí napříč všemi sektory.

Řešení jsou kompatibilní s OS Windows, Android, Tizen.

Poskytujeme řešení on-premise, stejně tak i cloudové řešení.

Bezpečnost našich řešení je jádrem našeho zájmu.

Téměř neomezené oblasti použití

Využití Digial Signage spojuje široké spektrum odvětví včetně maloobchodu, vzdělávání či dopravy, s veřejností. Tato technologie umožňuje rychlou a efektivní distribuci digitálního obsahu na zobrazovací média.

Certifikovaný partner

QEX CZ, a.s. je jediný certifikovaný partner na českém trhu, který nabízí řešení celosvětově působících společností. Máme exkluzivní zastoupení společnosti Telelogos a Easescreen a jsme dlouholetým partnerem společnosti Phillips.

Naši spokojení klienti

Zrealizovali jsme významné projekty orientačního značení, dodali stovky digitálních kiosků a wayfinderů. Důvěřují nám silné značky, ale i malí podnikatelé či města.

#digitalsignage #vyvolavacisystem

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digi...

Zobrazit více
#digitalsignage #reklama

AirBank

Klientovi AirBank dlouhodobě dodáváme na jejich pobočkovou síť Digital Signage, čímž dotvá...

Zobrazit více
#digitalsignage #divadlo

Švandovo divadlo

Ve spolupráci se Švandovo divadlem jsme měli možnost realizace velmi zajímavého projektu – 9...

Zobrazit více
#digitalsignage #lekarna

Dr. MAX

Nový koncept lékárny se kromě našich vyvolávacích kiosků, LCD monitorů a LED pracovištníc...

Zobrazit více
#cestovnikancelar #digitalsignage

Satur

Digital Signage řešení pro cestovní kancelář Satur jsme instalovali na 13 jejích poboček nap...

Zobrazit více
#digitalsignage #hotel

Hotel Panorama

Digital Signage řešení má opravdu mnoho využití. Pro Hotel Panorama v Trenčianských Teplicí...

Zobrazit více
#digitalsignage #led

Nivy

Na autobusové nádraží Nivy jsme dodali obrazovky v kapotáži na míru zobrazující odjezdy aut...

Zobrazit více
#disitalsignage #vyvolavacisystem

ČSOB

V ČSOB bance se staráme o vyvolávací systém, ale také o Digital Signage a ozvučení poboček.

Zobrazit více
#digitalsignage #obrazovky

Fortuna

Pobočkám sázkové kanceláře Fortuna jsme prostřednictvím přidání digitálních nosičů re...

Zobrazit více
#disitalsignage #zdravie

BENU

Pro síť poboček Benu lékárny jsme modernizovali prodejny přidáním videostěn, obrazovek či ...

Zobrazit více

Adam Kurucz

Obchodní manažer pro Digital Signage a vyvolávací systémy
Adam aktivně pomáhá řešit customer journey management a digital signage řešení u našich klientů.

Zdravotnictví

Zdravotnictví dnes čelí různým výzvám. Pro zlepšení zkušenosti pacientů a zefektivnění celého zdravotnického systému je příznivým krokem vpřed právě začlenění digitálních systémů.

 

S Telelogos můžete zlepšit procesy a dosáhnout zvýšení produktivity poskytováním informací ošetřujícímu personálu v reálném čase, ať už na obrazovkách nebo mobilních zařízeních. Zatraktivněte taj zdravotnická zařízení, informovanost pacientů a budete efektivně komunikovat se zdravotnickými pracovníky.

 

Clyd je řešení, které poskytuje jednoduchý a centralizovaný způsob správy a zabezpečení vašich zařízení a tiskáren se systémem Android a Windows.

 

Media4Display nabízí mnoho možností ve zdravotnických zařízeních: poskytování návštěvníkům přizpůsobené přivítání, informovat je o termínech v reálném čase, pomoci jim najít pacientské a jiné pokoje a vést je přes budovy a chodby. Media4Display je bezpečné řešení které lze integrovat do stávající IT infrastruktury.

Retail

Digitalizace místa prodeje je dnes jádrem strategií maloobchodníků. Umožňuje jim učinit prodejny ještě atraktivnějšími, nabídnout omni-channel zážitek a zvýšit produktivitu.

Telelogos zajistíte propagaci svých produktů či služeb a přilákáte klienty pomocí digital signage ve výlohách. Ovládejte a zabezpečte digitální zařízení (smartphony, tablety, obrazovky, kiosky, tiskárny atd.) nasazená v obchodech a komunikujte s vašimi zaměstnanci.

 

Digital signage se stal nepostradatelným komunikačním nástrojem pro maloobchodníky. Kromě moderního image na místě prodeje umožňuje komunikaci v obchodech v reálném čase a možnost změny obsahu kdykoli.

 

Media4Display jde nad rámec toho, co umožňuje interakci s vaším IT systémem nebo s externími činnostmi. Své zprávy a obsah můžete umístit do kontextu v závislosti na geografické poloze, počasí či skladových zásobách.

Finance

Bankovnictví a pojišťovnictví pokrývá různé oblasti za účelem poskytování kvalitních lokálních služeb svým klientům. Očekávání klientů se mění, a tak je pro tyto pobočky nezbytným krokem digitalizace, aby svým klientům neustále poskytovaly co nejlepší služby.

 

Komunikujte v pobočkách ve vaší síti. Upoutejte pozornost klientů pomocí obrazovek s digitálním značením. Komunikujte se svými klienty a zajistěte si propagaci svých nabídek a služeb na obrazovkách recepce vaší pobočky pomocí softwaru Media4Display digital signage.

 

Spravujte a zabezpečte chytré telefony, tablety a síťové objekty dostupné vašim zaměstnancům nebo klientům ve vaší síti poboček pomocí CLYD Mobile Device Management.

Průmysl

Ve věku Průmyslu 4.0 a automatizace výroby se úspěšná integrace operátorů do výrobních procesů stává novou hranicí. S Telelogos implementujete informace v reálném čase pro své výrobní týmy, usnadníte jejich interakce s IT systémem, zjednodušíte mobilitu, ověříte dobré provozní podmínky pro obrazovky, mobilní zařízení, dílenské počítače atp.

 

Media4Display se integruje přímo s IT systémy a zobrazuje klíčové výrobní ukazatele, statistiky kvality, připomínky bezpečnostních směrnic a výstrahy v reálném čase na obrazovkách instalovaných v dílnách nebo halách. Také umožňuje operátorům mít v blízkosti své pracovní stanice interaktivní nástroj pro přístup ke specifickým pokynům – výrobní zakázky, pokyny pro konfiguraci stroje, operace údržby. Zobrazuje informace o společnosti a životě na místě v oddechových místnostech a šatnách.

 

CLYD umožňuje vzdálenou správu chytrých telefonů, tabletů, tiskáren a dalších síťových zařízení. Zjednodušuje zabezpečení síťových zařízení, instalaci a aktualizaci podnikových aplikací i dálkové ovládání v případě technického problému.

Školství

Digitální revoluce mění vyučování. Digitalizace a mobilita jsou dnes nezbytné pro pedagogickou praxi od mateřské školy až po univerzitu, jakož i pro odbornou přípravu. Mobilní a digitální třídy jsou dnes již téměř nezbytností každé vzdělávací instituce. S Telelogos zatraktivníte a zhodnitíte vyučování pomocí rychlejší informovanosti studentů a učitelů.

 

Media4Display umožňuje vytvářet a distribuovat multimediální obsah zobrazený na obrazovkách nainstalovaných v okolí vašeho kampusu, univerzity nebo školy. Energizujte své informační body a komunikujte v reálném čase se studenty, zaměstnanci, profesory a návštěvníky. Standardizujte interní komunikaci a zároveň povolte místní správu. Dodejte svému podniku inovativní a moderní image pomocí atraktivního multimediálního obsahu.

 

Použijte Meeting4Display z rezervační obrazovky umístěné u vchodu do zasedací místnosti, z mobilu, z kiosku s dotykovou obrazovkou nebo ze systému zpráv společnosti – najděte dostupný pracovní prostor (třídu, zasedací místnost, kancelář), zkontrolujte vybavení, okamžitě si jej zarezervujte a nechte se navigovat na dané místo.

Turismus

Komunikace ve veřejných prostorách se stala nepostradatelnou. Ať už jde o informování, vedení nebo usměrňování, obrazovky jsou hlavním nástrojem pro komunikaci s veřejností nebo pro řízení davů. S Telelogos rychle a jednoduše zobrazte obecnou nebo přizpůsobenou zprávu na každém z vašich zobrazovacích zařízení.

 

Media4Display umožňuje vzdálenou správu multimediálního obsahu v reálném čase na síti obrazovek instalovaných na ulici, na železničních stanicích, letištích, v zábavních parcích atp. Pomocí Media4Display můžete informovat, vést, navrhovat a řídit v reálném čase. Zobrazujte digitální obsah a snižte pocit čekání, propagujte své služby a služby svých partnerů.

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more