Vztahy se vytvářejí přes zážitky

Právě emoce a dobrodružství jsou jedním ze základních pilířů naší filozofie. V partnerství s klientem si zakládáme na hodnotách jako jsou důvěra, spolehlivost a zodpovědnost, které napomáhají budování dlouhodobých partnerství.

Event na klíč od QEX

QEX Events zastřešuje kompletní organizaci akcí od kreativního návrhu, produkční přípravy až po samotnou realizaci. Naší snahou je naplnit nejen představu klienta, ale přinést také nové ideje a možnosti v rámci pořádání firemních či promo akcí.

Netradiční prostory a lokace.

Catering.

Zkušený personál.

Kreativní nápady.

Dramaturgie eventu.

Kompletní balíček služeb.

Inovativní technologická řešení.

Originální program.

Nezapomenutelné zážitky.

Naši spokojení klienti

Naši spokojení klienti

Zrealizovali jsme významné projekty orientačního značení, dodali stovky digitálních kiosků a wayfinderů. Důvěřují nám silné značky, ale i malí podnikatelé či města.

#events #produkcia

Phoenix Investor

Pro 350 klientů Pheonix Investor jsme uspořádali večírek v Double Tree by Hilton. V naší režii byla výzdoba, produkce, program a technické zabezpečení. Účinkujícími byli Dara Rolins, The Pastels, Replay Band a Ladylicious.

#enets #konferencia

FINPORTAL

Pro klienta Finportal jsme pořádali výroční konferenci, která se letos konala v Kursalonu Trenčiance Teplice. V naší režii byl kreativní návrh, produkce, program, výzdoba, technické zabezpečení a grafické zpracování.

#event #party

GPV

Pro zaměstnance společnosti GPV jsme připravili novoroční večírek. Postarali jsme se o kompletní organizaci eventu od plánování až po samotnou realizaci. Nesměla chybět exotická výzdoba ani technická podpora. Slavnostní večer otevřely brazilské tance a hlavním programem byl Samo Tomeček.

#events #lyžovačka

IKEA

Pro zaměstnance IKEA jsme připravili tematickou Harry Potter lyžování na Donovalech. Kompletní produkce spolu s programem i provedením grafických a tiskových materiálů byla v naší režii.

Ing. Anna Hortová

Ředitelka divize Events
Anna se věnuje všem aktivitám, které jsou potřebné k zorganizování jakéhokoli druhu eventu. Pravidelně pořádá eventy pro Ikea, Finportal či Mercedes Trenčín.

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more