Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Platební a listové systémy

Listový systém je komplexní systém, který zajistí placený přístup na jakoukoli sportovní, kulturní nebo jinou událost, kde je plánován prodej vstupenek.

Flexibilita

Systém lze připojit k jakémukoli typu vstupního turniketu

Softvér

Součástí systému je komplexní softwarové vybavení, které je připraveno k integraci se systémy třetích stran

Přepracovaný systém

Nabízíme propracovaný a vyspělý systém, který se vyznačuje vysokou provozní rychlostí, odolností a funkční spolehlivostí

Jedinečnost platebních a lístkových systémů od QEX

V současnosti jsou rozšířeny typy turniketů tripod, rychlé branky „speedgate“ až po plnorozměrné turnikety s vysokým stupněm zabezpečení.

Kromě ucelených lístkových systémů jsou dodávána i autonomní zařízení s platebním automatem pro využití ve veřejných toaletách, sprchách apod. Rovněž tyto automaty mohou být provozovány na různém stupni integrace, tedy od plně autonomních až po integrované do vyšších systémů.

Ing. Roman Tylka

Obchodní manažer pro divizi Parking
Roman pomáhá městům a institucím řešit neustále aktuální téma parkovací politiky prostřednictvím parkovacích systémů či automatů.

SPP

Pro klienty SPP jsme zjednodušili čekání na pobočce – díky našemu vyvolávacímu systému a možnosti online rezervace šetříme jejich čas. Také jsme dodali Digital Signage v různých provedeních od tabletových až po lanková řešení.

Read more

VšZP

V rámci modernizace VšZP jsme pro novou pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage.

Read more